Vendos Kryesia e Kuvendit: Nesër në orën 11:00 votohet qeveria Hoti

Kryesia e Kuvendit është duke e mbajtur mbledhjen për shqyrtimin e mbajtjes së seancës së jashtëzakonshme me kërkesë të LDK-së.

Nesër në orën 11:00 do të mbahet seanca për votimin e qeverisë së re, në krye me Avdullah Hotin e LDK-së.

Kështu ka mësuar KosovaPress nga burime brenda kryesisë së Kuvendit.

Teksa mbledhja tanimë ka përfunduar dhe pritet të ketë deklarime për media.

Shperndaje në: