Kejvina Kthjella feston 25 vjetorin, poza seksi për fansat në Instagram (foto)

Kejvina Kthella ka lindur më 2 qershor të vitit 1995 dhe dje festoi 25-vjetorin e saj të lindjes.

Shperndaje në: