Vjosa Osmani dhe ky deputet i LDK’s nuk futen fare në Kuvend

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani nuk do të jetë e pranishme në seancën ku pritet të votohet Qeveria e re e LDK-së.

Seanca do të drejtohet nga nënkryetari, Kujtim Shala.

Po ashtu, edhe deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli nuk do të jetë në sallën e Kuvendit.

Shperndaje në: