Nuk e harron ‘zakonin’, prapë tregon të pasmet (foto)

Është një nga latinet më seksi.

Genesis Lopez edhe njëherë ka treguar se sa joshëse di të jetë.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me shumë pak bikine në trup dhe dukej tejet seksi.

Edhe kësaj radhe, vëmendje morën të pasmet bombastike të saj.

Shperndaje në: