Mes mijëra femrave, zbulohet pasuria marramendëse e Dan Bilzerian (video)

Dan Bilzerian është një kapitalist, aktor dhe lojtar bixhozi amerikan, që ka një vlerë neto prej 200 milionë dollarësh.

Dan është një prej 30 njerëzve më me influencë në botë. Mbreti i Instagramit me 31.3 mln ndjekësa bënë një jetë të çmendur, me femra pafund, alkool dhe skena të nxehta.

Në mediat sociale, Dan poston foto dhe video të jetës së tij luksoze, rrethuar nga mijëra femra.

Ai ka rrëfyer se një pjesë të pasurisë së tij i ka ngritur falë pokerit, por jo gjithmonë ai ka fituar.

“Në tre raste kam humbur 3.6 milionë dollarë. Ndërsa kam arritur të fitoj 12.8 milionë dollarë. Nuk jam mërzitur kur kam humbur 3.6 milionë, më shumë më ka ndodhur të mërzitem për 50 mijë dollarë”, rrëfen mbreti i Instagramit.

Shperndaje në: