Zaimina Vasjari pozon më seksi se kurrë me bikini (foto)

Zaimina Vasjari është një prej këngëtareve më të përmendura.

Ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes falë kujdesit që tregon për fizikun dhe look-un e saj.

Kësaj here këngëtarja, ka ndarë me ndjekësit disa video, në të cilat shfaq linjat trupore nga afër, teksa shihet e veshur me kostum larjeje.

View this post on Instagram

Finally vacation 🌞🌊

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Shperndaje në: