Para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjikale, ja si dukej modelja seksi vite më parë (foto)

Para se të vinte në Shqipëri, Kejvina Kthella është marrë me modeling në Itali që në moshën 14-vjeçare dhe ka punuar për agjensi të ndryshme.

Së fundmi ajo është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një foto në “Instastory”, kur ka qenë shumë e re.

Jemi mësuar që ta shohim bjonde, por shumë vite më parë modelja ka qenë brune dhe me një look krejt ndryshe.

Në këtë foto ajo ka qenë në fillimet e saj të modelingut gjatë një sfilate.

Modelja shihet shumë e re, me flokët e mbledhura bisht e me ngjyrë natyrale. Në sy bie edhe trupi i saj i tonifikuar.

Shperndaje në: