Meshkujt ‘çmenden’ pas saj (foto)

Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe kjo falë bukurisë së saj.

Kostantina ka një fizik që të lë pa fjalë dhe një bukuri që ka bërë për vete shumë meshkuj.Ajo nuk resht së provokuari me pozat e saj shumë seksi teksa tregon linjat. Me bikini apo topless, ajo di si të tërheqë të gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Shperndaje në: