“Bomba” e Playboy tërbon rrjetin: Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa gjumë (foto)

Kindly Myers është një modele amerikane e cila filloi modelimin e saj rreth moshës 21 vjeçare.

Kindly e ka nisur karrierën e saj duke pozuar në kalendarë. Gjithashtu ka pozuar për Playboy si dhe për Maxim.

Shperndaje në: