Thaçi: Falënderim nga zemra, gjithmonë me ju

Presidenti Hashim Thaçi ka falendëruar të gjithë ata qytetarë që kishin dalur për ta pritur në pikën kufitare në Morinë pas kthimit nga Haga.

“Një falënderim nga zemra për Ju motra e vëllezër, që në këtë kohë të vështirë jo vetëm për shkak të pandemisë, sot më keni pritur krahëhapur si gjithmonë. Mirënjohje dhe falënderim për të gjithë qytetarët e Kosovës tonë krenare. Gjithmonë me Ju”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e vet në “Facebook”.

Shperndaje në: