I heqi karrigen Putinit dhe … e nisë ‘Luftën e Tretë Botnore!’

Ky asht momenti kur Presidenti i Bjellorusisë, Lukasenko i heq karrigen, Presidentit të Rusisë, Putin, në nji takim në Minsk, moment që asht përhapë në internet me shpejtësi nën titullin: Kështu fillon Lufta e Tretë Botnore!

Video asht përfshi në kuadrin e videove humoristike dhe asht përpunue e komentue në çdo lloj formash.

Shperndaje në: