Ngone Rihannan qysh kcen me BonBon’in e Era Istrefit!

Nji video e cila po qarkullon në YouTube, shihet kangëtarja me renome botnore Rihanna, e cila si duket ka shkue për me i rregullue thojtë.

Ajo asht filmue tue vallëzue me Bonbon’in e Era Istrefit, që nga shumë njerëz po konsiderohet si “Fëmija i Rihannës dhe Sia’s”.

Nuk dihet nëse video asht montazh, por nëse asht e vërtetë, atëherë mund të shini edhe vetë namin që ka arritë Era istrefi!

 

Shperndaje në: