Ky asht formacioni i Kosovës me ardhjen e yjeve

Formacioni i Kosovës pritet me ndryshue mbas ardhjes së disa yjeve.

Kombëtarja e Kosovës asht përforcue me Milot Rashicën, Alban Mehën, Herolind Shalën dhe Sinan Bytyçin.

Kurse, gjatë kësaj jave ka gjasa të transferoj edhe disa yje të tjerë.

Panorama Sport ka përpilue nji formacion, të mundshëm, se qysh mundet me u dokë ekipi i Kosovës në kualifikimet për Botnorin ‘Rusia 2018’.

untitled_1471426070-5408166

Shperndaje në: