Kqyreni formacionin e ri të Kosovës

Kosova pritet me ndërtue nji ekip të fortë, edhe pse yjet e Zvicrës kanë refuzue që me vesh fanellën e kombëtares kosovare.

Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka, Valon Behrami dhe Shani Tarashaj përfundimisht kanë vendosë ta përfaqësojnë Zvicrën.

Por, pamvaresihit vendimit të tyne, Kosova pritet me ndertue nji ekip të fortë.

Ftesën e Kosovës deri tash e kanë pranue: Milot Rashica, Alban Meha, Amir Rrahmani, Herolind Shala, Sinan Bytyci, Valon Berisha dhe Arbër Zeneli.

14054918-1239412122776634-7315768609740345598-n_1472298982-2008493

Shperndaje në: