Shpend Ahmeti, qe qysh ja kthen Kadri Veselit!

shpendi

Ka qenë i menjihershëm reagimi i kreut të Prishtinës, Shpend Ahmetit, lidhun me akuzën e bame nga Kryetari i Partisë Demoktratike të Kosovës, Kadri Veseli, i cili kishte thanë se Prishtina meriton nji udhëheqje ma të mirë dhe se Ahmeti ka dështue.

Ahmeti në “Facebook” ka shkrue se ajo që thotë kryetari i partisë që rrallë ka kryetar pa aktakuza për korrupcion…

Ky asht reagimi i Ahmetit:

Thotë kryetari i partisë që të rallë i ka kryetaret pa aktakuza për korrupcion!

Shperndaje në: