Video: Kqyreni çka i ndodhi Ronaldos në stërvitje

Ditët e fundit Cristiano Ronaldo asht kthye në qendër të vëmendjes, për shkak të pakënaqësive dhe polemikave me trajnerin Zinedine Zidane.

Në stërvitjen e ditës së sotme portugezi nuk asht pa në humor të mirë, mbasi aksidentalisht topi preki organin gjenital të tij, ndërsa ai nxehet tue qëllue topin me nervozë.

Shperndaje në: