Qe çka i ‘ban’ Madonna Donald Trump’it!

Mbretnesha e muzikës pop, Madonna ka kalue nji ditë të lumtun. Djali i saj David ka pasë ditëlindjen dhe ajo ka organizue nji festë shumë interesante, në të cilën kishte ftue të gjithë miqtë e vogëlushit.

Ajo që ka ra në sy asht se përveç tullumbaceve dhe aktiviteteve të ndryshme, Madonna kishte sjellë në festën e të birit edhe nji karton me ftyrën e Donald Trump.

A duhej ta shprehte mospëlqimin e saj ndaj kandidatit për president në Amerikë edhe në këtë rast? Nuk mendojmë kështu…

1475020301_dondald

 

Shperndaje në: