Video: Ronaldo nervozohet në stërvitje, kqyreni çfarë sjellje ban

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ende nuk po gjen formën ma të mirë fizike dhe kohët e fundit asht shumë i tensionuem për shkak edhe të presionit të madh që ka mbi shpatulla.

Portugezi asht filmue në stërvitje së bashku me shokët e tjerë të ekipit, por në pamundësi për të kapë topin ai nxehet disa herë.

https://youtu.be/zOkeqN_ZaOM

Shperndaje në: