Rooney në vitin e fundit me ManUtd, por zavendësuesi i tij ka me qenë i bujshëm

Wayne Rooney mundet me luejt nji nga edicionet e fundit me Manchester United.

Forma e anglezit ka ra dokshëm shkaku edhe i moshës së tij dhe tash ekipi i Manchester United po mendon zavendësimin e tij.

Simbas mediave, Manchester United ka me zhvillue bisedime me Atletico Madrid lidhun me transferimin e Antoine Griezmann gjatë verës.

Shperndaje në: