Premtimi i Madonna’s: Votoni Hillary’n dhe kam me ju ba seks oral (Video +18)

Ajo njihet për tipin kontraversial dhe mbi të gjitha, natyrën kreative! 57-vjeçarja, nji nga personazhet ma të dashuna të skenës doket se nuk asht përmbajtë para turmës në New York, derisa midis Madison Square Garden, u ka premtue amerikanëve as ma shumë e as ma pak se sa… nga nji gojore për krejt ata që e votojnë Hillary Clinton më 8 Nandor.

E ftueme për hapjen e koncertit të aktores së humorit Amy Schumer, nji nga mbështetëset ma të flakta të kandidates demokrate u dok sikur “rivalizoi” komiken, e cila po ashtu ban humor me temat e seksit. Dhe, në këtë këndvështrim, Madonna nuk la me u dokë ma mbrapa.

https://www.instagram.com/p/BLuxmUgh05D/?taken-by=the_iconic_madonna

 

Shperndaje në: