Juventus merr nji lajm të keq mbas humbjes nga Milani

Juventus e merr nji lajm shumë të keq mbas humbjes nga Milanit.

Lëndimi i Paulo Dybalas, doket me qenë ma i randë se që pritej.

Simbas “Gazzetta dello Sport”, argjentinasi ka me mungue për dy javë dhe kështu s’ka me qenë i gatshëm për super-sfidën Juventus-Napoli që zhvillohet të Shtunën e ardhshme,

Shperndaje në: