Përurohet rregullimi i fushës së Stadiumit “Zahir Pajaziti”

Sot bahet përurimi i rregullimit të fushës së Stadiumit të qytetit të Podujevës “ZahirPajaziti”.

Përurimin kanë me ba kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri dhe udhëheqësia e FC Llapi.

Shperndaje në: