Ndodh edhe kjo, sulmohet Lewandowski (video)

Në ndeshjen mes Rumanisë dhe Polonisë (0:3) ka ndodh diçka e jashtëzakonshme.
Derisa ekipi vendas po përgaditej me ekzekutue nji kornerë, para kambeve të Robert Lewandowskit ka shpërthy nji mjet piroteknikë.

Sulmuesi i Bayern Munichut asht shtri përtokë, derisa menjiherë ka intervenue edhe ekipi mjekësor.

 

Shperndaje në: