Në Ferrari me Shkodran Mustafin (video)

Në mënyrë për me njoftë ma mirë Shkodran Mustafin, Soufiane Touzani ju bashkue mbrojtësit të Arsenalit dhe të Gjermanisë në super kerrin e tij.

Blogeri që poston video në YouTube ka ba nji shetitje me mbrojtësin shqiptar ku ka diskutue rreth kerreve, muzikës dhe trofeve.

Në videon ma poshtë keni bisedën ndërmjet Touzanit dhe Mustafit në Ferrarin e yllit të “Topçinjve”

Shperndaje në: