Era, pjesë e ‘GIF’, ju çon puthje prej Facebook (foto)

Era Istrefi s’e ka në plan me u ndalë me suksese.

Kangëtarja që po prekë majet e suksesit me muzikë n’Europë dhe në botë kësaj radhe asht pjesë e nji grupi tjetër të suksesshëm.

Era asht ba pjesë e “GIF” në Facebook, që janë personazhet me video në bisedat në Facebook të cilat në të shumtën e rasteve ju ndreqin disponimin.

Era duket mjaft pozitive në videon tre sekondëshe tue dërgue puthje.

 

2-gif

 

Shperndaje në: