Spektakël natyror n’Australi (video)

Nji grumbullim i tutshëm i stuhive goditi qytetin australian Brisbane, tue shkaktue ndërpremje të energjisë, dame materiale dhe njerëz të plagosun, por gjithashtu edhe nji mundësi unike për foto spektakolare.

Njana mbas tjetrës, stuhitë kaluen mbi qytet tue ba që shumë banorë të parashikonin nji fund të mundshëm të qytetit nga tërbimi i natyrës.

 

Shperndaje në: