Itali, seks oral nga aktorja kush voton ‘Jo’, kqyreni çka po ndodh mbas premtimit (video)

Mbas Madonna’s për zgjedhjet presidenciale në SHBA, ajo që bani nji propozim “hot” para referendumit në Itali ishte aktorja napolitane Paola Saulino.

“Kam me ju ofrue seks oral atyne që votojnë “jo” në Referendum”, asht shprehë ajo.

Por, para pak dite, emisioni “Le Iene” ka testue aktoren. Nji nga gazetarët e emisionit investigativ që transmetohet në “Mediaset” ka takue bukuroshen Saulino dhe i ka kërkue ‘dhuratën e premtueme’.

“Unë votova për ty”, i tha gazetari Cordaro, por sërish asgja.

Saulino, e cila mbas rezultatit të refererendumit ka thanë se kishte me nis nji tur pikërisht lidhun me premtimin e bamë, u justifikue kështu para gazetarit: “Turi nuk ka nisë ende, jam ende në fazën e organizimit. Ti nuk ke rezervue”..

Kliko këtu për videon:

Shperndaje në: