Vrasja e terroristit në Milano: Del video e sulmit (foto, video, kujdes me pamjet)

Autori i sulmit terrorist në Berlin, tuniziani Ansi Amri, asht vra nga policia në Itali.

Këto janë fotot dhe video mbas vrasjes së tij.

Shperndaje në: