Çika shqiptare që po e ‘kall’ Instagramin (foto, video +18)

Kristin Prengaj është një nga femrat më të bukura në trojet shqiptare.

Bukuroshja nga Shqipëria me profesion është modele dhe si e tillë është shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram.

https://www.instagram.com/p/BMe8fw9goja/?taken-by=iamkristinprengaj&hl=en

https://www.instagram.com/p/BMZVbG8AgFV/?taken-by=iamkristinprengaj&hl=en

https://www.instagram.com/p/BMW6kboAeyi/?taken-by=iamkristinprengaj&hl=en

k_1482646524-7317780

Shperndaje në: