Real Madrid vendos: Këta dy lojtarë largohen qysh tash

Real Madridi ka vendosë me i largue dy futbollistë në afatin kalimtar të dimnit.

Bahet fjalë për mesfushorin James Rodriguez dhe mbrojtësin Fabio Coentrao.

Mediat spanjolle kanë shkrue në mëngjes se “Los Blancos” jau kanë ba me dije edhe futbollistëve që kanë me i lirue.

Shperndaje në: