Tutë te Reali, çka po ndodh me Ronaldon? (video)

Real Madrid sot ka zhvillue nji seancë të hapun stërvitore, ku kanë marrë pjesë mbi 6000 mijë tifozë.

Por, ai që brengosi tifozët dhe stafin e Real Madridit, ishte Cristiano Ronaldo, i cili kallxoi sheja lodhje dhe nuk ndjehej mirë në disa momente.

Shperndaje në: