Për vitin 2017, ky asht synimi i Ronaldos!

Cristiano Ronaldo ka zbulue dëshirat për Vitin e Ri 2017.
Vitin 2016 ishte i jashtëzakonshëm për Cristiano Ronaldon.

Ai fitoi trofe me Real Madridin, Portugalinë dhe n’aspektin individual.

Kështu, viti 2016 ka me qenë i paharrueshëm për portugezin, i cili dëshiron me ruejtë nivelin edhe në vitin 2017.

“Synimi im asht me ruejt nivelin tim. Kam ende vite të tjera në futboll. Kam nënshkrue kontrata me Nike e Real Madrid”, deklaroi Ronaldo për “ON E TV”.

 

Shperndaje në: