Keni me u befasue pse asht shtrue n’spital Era Istrefi (foto)

Kangëtarja me famë ndërkombëtare Era Istrefi ka përfundue në spital.

Era duket se asht përfshi n’aksident për shkak të borës dhe akullit, ndërsa lajmin se ajo ndodhet e shtrueme në spital e ka ba të ditun vetë  në rrjetet sociale.

Ajo ka nda nji foto n’isntagram ku kallxon se ka damtue kambën e saj të djathtë.

‘Bani kujdes me gjithë këtë borë dhe akull” ka shkrue ajo në postimin e saj.

 

2-era

 

Shperndaje në: