Keni me u befasue çka Kimi po i ‘ferkon’ shqiptarit! (foto)

Kim Kardashian ka raporte fantastike me grimerin personal, i cili asht shqiptar i Malit të Zi.
Madje, Kimi dhe Mario Dedivanovic kanë ndrrue profesionin për nji moment tue u shndërrue Kardashian në grimere të shqiptarit.

Këtë e ka ba të ditun vet shqiptari përmes fotografisë së publikueme në llogarinë personale n’Instagram teksa shihet klientja Kardashian tue i ba grim.

Ndryshe, sot janë publikue fotografitë e personave që kanë marrë pjesë në rrëmbimin e Kardashian.

 

kimshqiptari

 

Shperndaje në: