LDK e Dardanisë e ‘godet’ Shpend Ahmetin lidhun me autobusat (foto)

Dega e LDK’s në Dardani-Prishtinë e ka ba nji pyetje për kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, lidhun me mosdaljen në qarkullim të autobusave të ri të blemë nga komuna.

“Me e pyet Shpendin: A mos i ka dhanë BERZH në kuadër të kredisë edhe aditiv me i shti ne “turshi” këta autobusa. Marre me dalë dhe me rrejt para qytetarëve se qysh autobusat kanë me hy në funksion nga dita e parë e arritjes, dhe tash e sa kohe që mbërritën 15 autobusat, po rrijnë të parkuem në nji vend”, shkruen na faqen e kësaj dege në Facebook.

Ky asht teksti i plotë:

ldk-dardani

Shperndaje në: