Ky asht mesazhi lamtumirës i Obama’s për amerikanët!

Përmes nji postimi në Twitter, presidenti në largim Barack Obama i ka përshëndet të gjithë me nji mesazh lamtumirës.

“Nderi ma i madh në jetën time për mue ka qenë me ju shërbye juve. Ju më keni ba nji lider ma të mirë dhe nji njeri të mirë”, ka shkrue ai.

Obama ju ka thanë mbështetësve me vazhdue me besue për me krijue ndryshime.

 

 

Shperndaje në: