Kjo asht surpiza e Trump qe ju bani Hillary’t e Bill Clinton! (video)

Presidenti amerikan, Donald Trump, mbas betimit, ka organizue drekë për nji numër të caktuem figurash politike amerikane dhe jo vetem.

Në mesin e tyne kanë qenë edhe Hillary dhe Bill Clinton, shkruen CNN.

Në fjalimin e tij, Trump ka thanë se ndjehet i nderuem që Hillary asht e pranishme dhe u ka kërkue të pranishmeve me u çue në kambë dhe me e përshëndetë me duartrokitje të gjata.

 

 

Shperndaje në: