Zyrtare: Kombëtarja prezenton fanellat e reja (foto, video)

Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim me sponsorin teknik të ekipit përfaqësues, “Macron” kanë prezentue gjatë ditës së sotme uniformën e re që kanë me mbajtë veshun djemtë e drejtuem nga Ganni De Biasi.

Kjo fanellë e re ka me u veshë prej 24 Marsit ku Shqipnia ka me luejtë përballë Italisë dhe ka me qenë e pranishme deri në fund të kualifikueseve të Botnorit “Rusi 2018”.

 

 

5-fanella 4-fanella 3-fanella 2-fanella 1-fanella

Shperndaje në: