Këto janë disa prej rekordeve ma të çmenduna të seksit (foto +18)

Amerikanja Anna Hawkins- Turner, 55 vjeç, ka rekordin e gjoksit ma te madh, plot 52 kilograme. Diametri asht 203 centimetra dhe masa e jelekave ZZZ.

Anna Hawkins- Turner
Anna Hawkins- Turner

Filmi argjentinas “El Sartorio” asht filmi ma i vjetër porno ne bote. Ai u prodhue ne vitin 1907 ne bardhezi. Tri çika te reja po lahen te deshuna ne nji lum, kur krejt papritun aty del nji demon, i cili e ban me te tria. Filmi shfaqej shpesh neper bordello.

Aktorja Mae West thote se ka ba seks per 15 ore rresht me te dashtunin, Ted. Studiuesi Vernon Coleman ishte deshmitar i ketij rekordi te çmendun.

Mae West
Mae West

Vibratori ma i shtrejt ne bote kushton 12 mije euro. Asht ne ar, sistemi i baterise mban kater ore dhe ka emnin Inez. E ka prodhue nji firme suedeze.

Daniel Arthur Mead, me emnin e artit “Long Dong Silver” ka penisin ma te madh ne bote, rreth 45 centimeter. Mesatarja botnore asht 15 cm.

Kondomin ma te shtrejt ne bote e ka prodhue Louis Vitton dhe kushton 55 euro nji cope.

Simbas nji studimi, zvicranet kane ma shume partnere seksuale, plot 20 te tilla. Nderkohe, francezet jane ata qe tradhtojne ma shume, 75 perqind e pranojne se kane pasë nji afere.

Sa orgazma mundeni me i pase ne nji ore? Nji studente ka vendose rekordin me 163 te tilla ne nji ore./Rrokum.TV

amanda seksi

Shperndaje në: