Etiketim: 1720 dite

Te Fundit

Kim Kardashian tregon asetet nga karantina (foto)

Kim Kardashian publikoi disa imazhe tërheqëse në pllazh.

“Albin K. nuk e don Amerikën në përballje me Serbinë” – Qe kush po...

Betim Gjoshi, anëtar i PDK’s, ka thanë se kryeministri në detyrë, Albin Kurti, nuk e dëshiron me pasë Amerikën në përballje me Serbinë. Postimi i...

Ndikimi rus nga Coronavirusi e deri në Kosovë

Shkruen: Ardian Kastrati Sipas shumë ekspertëve të forenzikës dixhitale në SHBA dhe në disa vende të BE-së, Rusia ka filluar një fushatë agresive për përhapjen...