Etiketim: Adem Jashari

Te Fundit

A çuen edhe këto kushte në dorëzimin e Isa Mustafës para Albin Kurtit?

Mbramë u mbajt takimi i radhës mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës, në ranchi'n e këtij të fundit, të cilin palët u munduen me...

LIVE: Tërmeti në Turqi (video)

https://youtu.be/-w3mwGEzuYU

E kuqe e zjarrtë: Modelja bombastike nuk ndalet tue provokue (foto)

Bukuroshja e Instagramit, Demi Rose, vazhdon me i provokue ndjekësit e saj me pozat seksi.