Etiketim: afate te skadueme

Te Fundit

De Ligt shuan çdo dilemë

Një vit me fanellën e Juventusit dhe dëshira për të vazhduar aventurën në Torino nuk mungon. Pas stërvitjeve në distancë me grupe të vogla...

Shfuqizimi i reciprocitetit, reagon Kurti

Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka shkruar se vendimi për heqjen e masës së reciprocitetit ndaj Serbisë është njëkohësisht i paligjshëm dhe në shërbim...

Vjosa Osmani edhe njëherë kundër LDK’s

Vendimit për heqjen e masave të reciprocitetit ndaj Serbisë i ka reaguar edhe kryeparlamentarja Vjosa Osmani.Bashkëpartiakja e kryeministrit Hoti ka thënë se “Ta quash...