Etiketim: ahmet gashi

Te Fundit

Çka po paralajmëron Vucic? Ka me ju befasu kjo deklaratë e tij

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq është zotuar se do “luftojë” për Kosovën, por ka paralajmëruar se nuk do të ketë zgjidhje të lumtur për...

Maqedonia e Veriut shënon shifra alaramnte nga infektimet me Covid-19

Maqedonia e Veriut ka regjistruar të shtunën 125 të infektuar me koronavirus si dhe dy viktima, nga testimi i 1,085 mostrave në 24 orët...

Coronavirusi: Çfarë ndodh nëse nuk do të funksionojë asnjë ilaç kundër tij?

Nga Heather Catt & Arpana Verma “The Conversation”Aktualisht nuk ka një kurë të njohur ndaj Covid-19, dhe rezultatet e testeve të hershme klinike të...