Tema: akooli

Kur legjendat e teprojnë me alkoolin! Pirlo, Maldini dhe Gatuzo me...

Mbramjen e djeshme yjet e futbollit botnor u banë bashkë në ndeshjen e lamtumirës së maestros Andrea Pirlo. ‘San Siro’ ishte stermbush për me pa...