Etiketim: AKP

Te Fundit

Kurti i shkarkuem, sillet si ‘boss’ dhe i ban vizite RTK (foto)

Kryeministri i shkarkuem, Albin Kurti dhe ministrat e tij që vijnë nga VV ia kanë mësyrë Tansmetuesit Publik të Kosovës – RTK’së. Kjo madje...

E thotë Haki Abazi: Veriu asht i ndamë – Ja len “fajin” dikujt tjetër!

“Veriu është i ndarë, sepse Thaçi e ka ndarë dhe e ka mbajtur të tillë për 20-vjet”, ka shkrue Abazi, në nji reagim në...

Mustafa flet per ‘diletantizmin dhe primitivizmin’ e Vetevendosjes! Qe çka thote

Kreu i LDK, Isa Mustafa, ka adresue kritika te forta te partia Vetevendosje, tue thane se “ata që rrezikuan marrëdhëniet me SHBA-në, nuk kanë...