Tema: aksidente

Ky asht numri i personave që kanë vdekë nga aksidentet veç...

13 mijë e 195 aksidente në gjithë vendin kanë ndodh që nga Kallnori deri në Tetor të këtij viti. Kjo don me thanë se numri...

Ky vend ‘pushtohet’ nga bora, 300 aksidente trafiku

Për shkak të borës së madhe kanë ndodh dikun 300 aksidente trafiku. Për shkak të kushteve komplekse të motit dhe borës së madhe që ra...

Dy aksidente në rrugën Prishtinë- Pejë

Ma s'paku dy aksidente komunikacioni kanë ndodh mbrenda dy orëve të fundit në rrugën magjistrale Prishtinë-Pejë. Nji qytetar ka dërgue foto nga aksidenti që ka...

56 aksidente për 24 orë (video)

https://youtu.be/R8khORUp3F0
Aksidenti

5 aksidente prej orës 12 e natës deri në orën 03:00,...

Sfida ma e madhe për Policinë e Kosovës përgjatë këtij viti ishte pikërisht numri i madh i aksidenteve, nga të cilat shumë persona humbën...
Aksidenti

Pesë persona vdesin për vetëm 24 orë në aksidente

Për vetëm 24 orë në Kosovë janë shkaktue disa aksidente me fatalitet. Mbrenda nji natë kanë humbë jetën pesë persona. Nji aksident në Gjakovë jau mori...
Aksidenti

Ky asht numri i aksidenteve në 24 orët e fundit në...

Përgjatë 24 orëve të fundit në vend janë shkaktue gjithsej 72 aksidente trafiku. Simbas raportit të policisë, 45 prej tyne ishin pa të lënduem dhe...

Ky asht numri i aksidenteve mbrenda 24 orëve në Kosovë

Gjatë 24 orëve, simbas raportit policor, në Kosovë kanë ndodhë 41 aksidente trafiku. Në 14 aksidente ka pasë të lënduem, ndërsa në 27 sosh vetëm...

3 aksidente me fatalitet në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka njoftue se në rrugët e Kosovës, veç në 24 orëshin e fundit kanë ndodhë tre aksidente, të cilat kanë përfundue...

Dy aksidente në hymje të Prishtinës, krijohet kolonë gati 1 kilometër

Pak minuta ma herët kane ndodh dy aksidente në magjistralen Prishtinë – Shkup, ma saktë në hymjen për në Prishtinë – Veternik. Qysh mësohet, n’aksidentin...