Etiketim: aksidente

Te Fundit

Qe kush e ka fajin per skandalin diplomatik me Jamaica

Zadhanësi i PDK, Avni Bytyçi, në konferencë për media, tha se pamvarësisht kush e ka publikue lajmin i pari, Ministria e Puneve te Jashtme...

PDK: Kurti nuk ka plan qeverisës! Veprimet ndaj administrates jane te paligjshme

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Shaqir Totaj dhe Zadhanësi i PDK Avni Bytyçi, ne konferencën për media kane kritikue ashpër kryeministrin Albin Kurti,...

Ky asht plani qe po pregaditet per Kosoven, e zbulon Vucic

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic, ka deklarue se vendi i tij frik ka me marr ofertë lidhun me Kosovën, të cilën ka me qene...