Etiketim: aktiviteti

Te Fundit

Grenell, fjalë të mëdhaja për Thaçin: Faleminderit për angazhimin tand të palëkundun (foto)

Ambasadori Amerikan në Berlin si dhe i emnuem i posaçëm për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka falenderue Presdientin e vendit, Hashim Thaçin, për angazhimin...

Njihuni me modelen seksi shqiptare, pjesë e “PlayBoy” (foto)

Modelja shqiptare, Delfina Aziri, ka realizue nji tjetër set fotografik mjaft “të nxehtë”, tue tërheqë vëmendjen e miliona fansave nëpër botë. ...

Vetëvendosje ja çon emnin Presidentit: propozon Albin Kurtin mandatar për Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje edhe zyrtarisht ka propozuar Albin Kurtin si mandatar për kryeministër. Lëvizja Vetëvendosje tashma zyrtarisht propozon Albin Kurtin si mandatar për kryeministër. Në dokumentin që...