Etiketim: akuza

Te Fundit

PDK: Kurti nuk ka plan qeverisës! Veprimet ndaj administrates jane te paligjshme

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Shaqir Totaj dhe Zadhanësi i PDK Avni Bytyçi, ne konferencën për media kane kritikue ashpër kryeministrin Albin Kurti,...

Dacic: Heqja e takses nuk asht vetem ne interes te Beogradit, por edhe te...

Ministri i Punëve të Jashtme te Serbise, Ivica Dacic, ka apelue me heq taksën per me mujt me vazhdue me dialogun, sepse heqja e...

Kurgjo pa e pa ne tanga Kejvinen! (video)

Kejvina Kthella po qendron ne Amerike, simbas shtypit roze te Shqipnise. Këtë e ka deshmue edhe vete me anë të postimeve të saj n'Instagram. Në Instastory,...