Etiketim: ambasadori

Te Fundit

Faton Abdullahu: VV dhe LDK nuk e meritojnë ndihmën e SHBA

Analisti politik, Faton Abdullahu, ka thanë se LDK e VV nuk meritojnë ndihmën e SHBA. Statusi i plotë i tij: LV dhe LDK nuk e meritojnë...

Albin Kurti intervistohet nga Prokuroria, kjo asht arsyeja

Sot në media u raportue që kryetari i VV's, Albin Kurti, asht pa në objektin e Pallatit të Drejtësisë në Prishtinë. E arsye po del...

Grenell flet nga Beogradi, tregon lidhun me afatin për marrëveshjen Kosovë-Serbi

Përfaqësuesi special i Presidentit të SHBA, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka arritë në Beograd për vizitë zyrtare, prej ku ka thanë...